PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret I (1961-1962)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:18,4 x 15,7 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie: "Jerzy Panek | 1962."
Opisany na odwrocie.
Na odwrocie oprawy metka Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie.