PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret IV (1961)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:23,4 x 18 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie śr.g.: "Panek 1961"
Opisany na odwrocie.
Na odwrocie metka Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie.