PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret III (1961)

Technika:olej, tektura
Wymiary:20,5 x 17,5 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie: "Jerzy Panek | 1961."
Opisany na odwrocie.
Na odwrocie oprawy metka Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie.