PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret II (1962)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:20 x 17,4 cm
Sygnowany i datowany na odwrocie: "19.3.62 | Panek"
Opisany na odwrocie.
Na odwrocie oprawy dwie metki Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie.