PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Kompozycja (1961)

Technika:olej, sklejka
Wymiary:15,2 x 11,2 cm
Sygnowany l.g.: "Panek"
Datowany p.g.: "61."
Opisany na odwrocie: "Panek | 1961."