PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Księżyc (1972)

Technika:olej, tektura
Wymiary:26,8 x 19,2 cm
Sygnowany i datowany l.d.: "Panek | 1972"
Opisany na odwrocie: "Panek | 1972"; "Księżyc"