PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret (1994)

Technika:pastel olejny, papier
Wymiary:20 x 14 cm (w świetle passe-partout)
45 x 38 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Panek 94"