PANEK Jerzy

PANEK Jerzy BIOGRAFIA

Autoportret (1971)

Technika:olej, płyta
Wymiary:27 x 20 cm
33 x 26 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany na odwrocie: "Panek | 1971"
Na odwrocie fragment szkicu twarzy.