POGORZELSKI Jerzy

POGORZELSKI Jerzy BIOGRAFIA

Chata w lesie

Technika:olej, tektura
Wymiary:32 x 47,5 cm
43 x 58 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Pogorzelski"; p.d.: "Pogorzelski"