POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Pędzący zaprzęg

Technika:olej, płótno
Wymiary:68,5 x 98,5 cm (w świetle)
80 x 110 cm (z oprawą)
sygnowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski"