POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Orka

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 70 cm
61 x 81 cm (wymiary z oprawą)
sygn. p.d.: „J. Potrzebowski”