POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Zaczarowana dorożka

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 61,3 cm
59 x 70 cm
Sygnowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski"