POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Wieczór w taborze cygańskim

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 85 cm
76,7 x 97,3 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "J. Potrzebowski"