POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Powrót z polowania

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 100 cm
84 x 114,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Jerzy Potrzebowski"