POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Galop

Technika:akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:28,7 x 41,5 cm
37 x 50 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany p.d.: "J. Potrzebowski"