POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Taniec w obozie cygańskim

Technika:olej, płótno
Wymiary:55,5 x 75,5 cm
70 x 90,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "J. Potrzebowski"

Obraz nie został wykupiony z winy nabywcy.
[Zobacz obiekt w ofercie galeryjnej]