POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Wizja żołnierza AK

Technika:olej, płótno
Wymiary:74,3 x 55 cm
92 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Jerzy Potrzebowski"
Lokalnie widoczne sfalowanie płótna oraz pojedyncze ubytki malatury przy krawędziach podłoża.