POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Konie w galopie

Technika:olej, płótno
Wymiary:94 x 106 cm
110 x 122 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski"
Lokalnie widoczne spękania malatury.