POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Don Kichot - pajacyk (1965)

Technika:olej, płótno
Wymiary:52,5 x 70 cm
68 x 85,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Jerzy Potrzebowski | 65"
Opisany na odwrocie: "DON KICHOT: PAJACYK. | JERZY POTRZEBOWSKI"