POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Noc w Krakowie (1965)

Technika:olej, płótno
Wymiary:64,5 x 81 cm
79 x 96 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski | 1965"
Opisany na odwrocie: "NOC W KRAKOWIE | JERZY POTRZEBOWSKI"