POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Pejzaż z łodzią

Technika:olej, tektura
Wymiary:21,5 x 30,5 cm (w świetle passe-partout)
35,5 x 43,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Jerzy Potrzebowski"