POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Wieczór w obozie

Technika:olej, płótno
Wymiary:27 x 35 cm
36,5 x 44 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski"