POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Zaczarowana dorożka (1970)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 61 cm
65 x 75,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski | 70"