POTRZEBOWSKI Jerzy

POTRZEBOWSKI Jerzy BIOGRAFIA

Noc w obozie

Technika:olej, płótno
Wymiary:45 x 60 cm
55,5 x 71 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Jerzy Potrzebowski"
Lokalnie widoczne spękanie malatury.