SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Ptaki cudaki

Technika:olej, płyta
Wymiary:24 x 24 cm
34,7 x 34,7 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J.Suder"
Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka.