SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Sowa

Technika:olej, płyta naklejona na tekturę
Wymiary:21 x 15 cm
Sygnowany p.d.: "S.J.Suder"