SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Na wybiegu z cyklu Ptaki cudaki

Technika:olej, płyta
Wymiary:18 x 23 cm (w świetle oprawy)
29 x 34 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J.Suder"