SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Palacz

Technika:olej, płyta
Wymiary:14 x 9 cm (w świetle oprawy)
17 x 12 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"