SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Kocia sprawa

Technika:olej, płyta
Wymiary:21 x 15 cm
Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"
Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka.