SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Irysy

Technika:olej, płyta
Wymiary:28,5 x 19,5 cm (w świetle oprawy)
39,5 x 30,3 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"