SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Bukiet

Technika:olej, płótno
Wymiary:27 x 33 cm
34,5 x 41,5 cm ( z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"