SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Ptasi automobil z cyklu "Ptaki cudaki"

Technika:olej, płyta
Wymiary:15 x 21 cm
Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"
Na odwrocie metka-certyfikat autorski z sygnaturą artysty oraz odciskiem kciuka.