SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Biały bukiet

Technika:olej, płyta
Wymiary:19 x 13,5 cm (w świetle oprawy)
28 x 22,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"