SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Ptak - palacz

Technika:olej, płyta
Wymiary:21,3 x 19,5 cm (w świetle oprawy)
29,5 x 27,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"