SUDER Stanisław Jerzy

SUDER Stanisław Jerzy BIOGRAFIA

Bukiet czerwonych kwiatów

Technika:olej, płyta
Wymiary:19,8 x 28,7 cm (w świetle oprawy)
30,7 x 39,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany p.d.: "S.J. Suder"