SIERKO-FILIPOWSKA Joanna

SIERKO-FILIPOWSKA Joanna BIOGRAFIA

Zwierzenia (2003)

Technika:olej, płótno
Wymiary:50 x 54 cm
55 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Joanna Sierko | 2003"
Na odwrocie dedykacja autorska dla Jerzego Dudy-Gracza: "Jerzemu z podziękowaniem za życzliwość - Joasia | 17.04.2003"