PĘKSA Jolanta

PĘKSA Jolanta BIOGRAFIA

Uczta weselna (1977)

Technika:malarstwo na szkle
Wymiary:39,5 x 30 cm (w świetle oprawy)
46 x 36,7 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany l.śr.: "JPęksa | 1977"
Opisany na odwrocie: "Jolanta Pęksa | Zakopane 1977"