RYCHWALSKA Jolanta

RYCHWALSKA Jolanta BIOGRAFIA

"Impresja" z cyklu "Dobrodziejstwo pszczół" (1986)

Technika:olej, płótno
Wymiary:95 x 100 cm
107 x 112 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JRychwalska 86"
Opisany na odwrocie.
Do obrazu dołączony katalog prac artystki: Jolanta Rychwalska. Malarstwo, Częstochowa 2005.