RYCHWALSKA Jolanta BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | "Impresja" z cyklu "Dobrodziejstwo pszczół" (1986) |
| Technika: | olej, płótno |
| Wymiary: | 95 x 100 cm 107 x 112 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "JRychwalska 86" Opisany na odwrocie. Do obrazu dołączony katalog prac artystki: Jolanta Rychwalska. Malarstwo, Częstochowa 2005. PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |