KNOBLOCH Joseph Rolf

Joseph Rolf Knobloch - notowania aukcyjne

Aktualna oferta aukcyjna Josepha Rolfa Knoblocha. Wyniki aukcyjne. Biografia

Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]

KNOBLOCH Joseph Rolf
KNOBLOCH Joseph RolfKNOBLOCH Joseph RolfKNOBLOCH Joseph Rolf
Tytuł:Pejzaż znad rzeki Loisach (1959)
Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 80 cm
83 x 103 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "J Rolf Knobloch | München 59"
Na odwrocie metka autorska.

JOSEPH ROLF KNOBLOCH

Joseph Rolf Knobloch urodził się w roku 1891, zmarł w 1964 roku. Był niemieckim malarzem-pejzażystą związanym z Monachium. Specjalizował się w widokach natury, które niekiedy ożywiał subtelnym sztafażem. Rzadziej przedstawiał w swoich pracach architekturę.
Obrazy Josepha Rolfa Knoblocha były wystawiane m.in. w monachijskim Pałacu Szklanym (Glaspalast).

Przyjmujemy obrazy na aukcje sztuki - wycena obrazów, skup i sprzedaż aukcyjna sztuki
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Josepha Rolfa Knoblocha, zapraszamy do kontaktu [link].

Zobacz galerię obrazów Josepha Rolfa Knoblocha w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].