KNOBLOCH Joseph Rolf
Joseph Rolf Knobloch - notowania aukcyjne
Aktualna oferta aukcyjna Josepha Rolfa Knoblocha. Wyniki aukcyjne. Biografia
Zachęcamy do zgłaszania prac na aukcję [kontakt]
Tytuł: | Pejzaż znad rzeki Loisach (1959) |
Technika: | olej, płótno |
Wymiary: | 60 x 80 cm 83 x 103 cm (z oprawą) |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "J Rolf Knobloch | München 59" Na odwrocie metka autorska. Ta praca jest dostępna w ofercie galeryjnej na www.galeria-attis.pl [KONTAKT w sprawie obrazu] |
JOSEPH ROLF KNOBLOCH
Joseph Rolf Knobloch urodził się w roku 1891, zmarł w 1964 roku. Był niemieckim malarzem-pejzażystą związanym z Monachium. Specjalizował się w widokach natury, które niekiedy ożywiał subtelnym sztafażem. Rzadziej przedstawiał w swoich pracach architekturę.
Obrazy Josepha Rolfa Knoblocha były wystawiane m.in. w monachijskim Pałacu Szklanym (Glaspalast).
Jeśli chcą Państwo sprzedać dzieła Josepha Rolfa Knoblocha, zapraszamy do kontaktu [link].
Zobacz galerię obrazów Josepha Rolfa Knoblocha w Krakowskim Domu Aukcyjnym [link].