MĘCINA-KRZESZ Józef

MĘCINA-KRZESZ Józef BIOGRAFIA

Dama z kolią

Technika:olej, tektura
Wymiary:54 x 46 cm
78 x 70 cm (z oprawą)
Sygnowany p.g.: "J. Męcina Krzesz"
Na odwrocie oprawy fragmentarycznie zachowana metka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych (?) z 1908 roku.