ORACZEWSKI Józef

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Katedra z cyklu "Fasady" (2002)

Technika:akryl, relief, technika własna, płótno
Wymiary:100,5 x 120 cm
110 x 130,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "ORAC | TACZÓW / 2002"