ORACZEWSKI Józef

ORACZEWSKI Józef BIOGRAFIA

Drzewa III (1989)

Technika:technika własna, płótno
Wymiary:100 x 100 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "K ORACZ/89"