SZAJNA Józef BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Mrowisko III (1988) |
| Technika: | technika mieszana, papier |
| Wymiary: | 68,2 x 67 cm 78 x 75,5 cm (z passe-partout) |
| Sygnowany p.d.: "Szajna" Datowany p.d.: "1988" Opisany na odwrocie: "J. Szajna Mrowisko III 1988 4-30 | 65,5 x 68,5 cm | techn. mieszana" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |