SZAJNA Józef

SZAJNA Józef BIOGRAFIA

Mrowisko III (1988)

Technika:technika mieszana, papier
Wymiary:68,2 x 67 cm
78 x 75,5 cm (z passe-partout)
Sygnowany p.d.: "Szajna"
Datowany p.d.: "1988"
Opisany na odwrocie: "J. Szajna Mrowisko III 1988 4-30 | 65,5 x 68,5 cm | techn. mieszana"