ZELEK Józef

ZELEK Józef BIOGRAFIA

Klasztor Karmelitanek w Nowym Wiśniczu (1981)

Technika:olej, płótno
Wymiary:70 x 90 cm
80,5 x 100,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "JZelek | 81."
Opis autorski na odwrocie: "BYŁY KLASZTOR | KARMELITANEK | N. WIŚNICZ | JZelek | 81"