MASZYŃSKI Julian

MASZYŃSKI Julian BIOGRAFIA

Na zwiadzie (1893)

Technika:olej, panel
Wymiary:24 x 48,2 cm
49 x 73,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "J. Maszyński 93 r."
Widoczne zabrudzenie warstwy malarskiej.