HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Konie (1911)

Technika:akwarela, papier
Wymiary:18 x 24 cm
28 x 32 cm (wymiary z oprawą)
sygn. l.d.: "Juliusz Holzmüller"