HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Pejzaż z postacią

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:29 x 23,3 cm (w świetle oprawy)
39,8 x 33,6 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Juliusz Holzmüller"