HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Pejzaż z chatą

Technika:akwarela, gwasz, papier
Wymiary:25,5 x 35,7 cm
31 x 41 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Juliusz Holzmüller"
Widoczne zabrudzenie (śr.g.) i sfalowanie podłoża.