HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Przed karczmą (1907) |
| Technika: | akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę |
| Wymiary: | 20 x 38,5 cm (w świetle passe-partout) 39,3 x 56,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1907" Na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z wystawy "Krajobraz i życie wsi polskiej" (grudzień 1953-styczeń 1954). | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |