HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Przed karczmą (1907)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:20 x 38,5 cm (w świetle passe-partout)
39,3 x 56,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "Juliusz Holzmüller | 1907"
Na odwrocie nalepka Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z wystawy "Krajobraz i życie wsi polskiej" (grudzień 1953-styczeń 1954).