HOLZMÜLLER Juliusz

HOLZMÜLLER Juliusz BIOGRAFIA

Scena wiejska (1902)

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:20,5 x 38 cm (w świetle passe-partout)
37,5 x 54,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "Juliusz Holzmüller | 1902"